Predavač/Predavačka MyFish - Freshmarket

12.09.2019 FiMeCo, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Tržnica Freshmarket, Rožňavská 1A
Bratislavský kraj; okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 - 1100 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme fanúšika čerstvých rýb. Očakávame záujem a snahu, ale predchádzajúce skúsenosti s predajom nie je nutná. Radi vás všetko sami naučíme. Jedná sa o zodpovednú prácu, ktorej súčasťou je denná komunikácia so zákazníkmi vrátane poradenstva pri výbere. Všetko ochotne a radi vysvetlíme osobne.

Iné výhody:

- Konkurenčné finančné ohodnotenie a 13. plat
- Výrazné zamestnanecké zľavy na náš sortiment
- Produkty zdarma v prípade spolupráce pri testovaní nových druhov alebo receptov
- Moderné prostredie v bratislavskej tržnici Freshmarket
- Individuálny a osobný prístup malej firmy
- Maximálnu ústretovosť pri plánovaní pracovných zmien i dovoleniek

Informácie pre uchádzača:

Viac na webu myfish.sk nebo FB MyFishSK

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Nie