Vodič VZV resp. CXT s nástupom IHNEĎ a ubytovaním Zdarma , Priemerná mzda 1100€brutto

14.10.2019 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava -Devínska Nová Ves
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Skladník, Strojník, Vodič vysokozdvižného vozíka, Zásobovač
Ponúkaný plat (základná mzda): 885 EUR
885€ (osobné ohodnotenie 0-20% zo základnej mzdy, nadčas 25% alebo 50% z priemernej mzdy,
príplatok - noc 1,196€/hod, poobedná 0,40€/ hod, za prácu v sobotu a nedeľu podľa zákonníka práce, dochádzka 50,-€ ) UBYTOVANIE ZDARMA !!
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 6

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

zmenová práca v logistike, hlavnou náplňou práce je skladovanie a preprava komponentov pre výrobu v automobilovom priemysle, zásobovanie výrobnej linky.

Informácie pre uchádzača:

Prečo pracovať v EUROPERSONAL-e?
 pracovná zmluva bez skúšobnej doby
 stravný lístok v hodnote 3,83€
 bezplatná právna poradňa
 bezúročné MIKRO-pôžičky
 sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
 celodenná starostlivosť koordinátorom
 zabezpečené ubytovanie /ZDARMA - platí sa iba pobytová daň 50,-€/

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B, AM, B1

Ochota učiť sa a pracovať na zmeny
v prípade že nemáte preukaz na VZV, v našom tréningovom centre Vás naučíme pracovať s VZV