Operátor logistiky s ubytovaním Zdarma a nástupom IHNEĎ Priemerná mzda 1000€ brutto

19.10.2019 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava - Devínska Nova Ves
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Robotník, Strojník, Technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 815 EUR
814,90€ (osobné ohodnotenie 0-20% zo základnej mzdy, nadčas 25% alebo 50% z priemernej mzdy, príplatok - noc 1,196€/hod, poobedná 0,40€/ hod, za prácu v sobotu a nedeľu podľa zákonníka práce, dochádzka 50,-€ ) UBYTOVANIE ZDARMA !!
Termín nástupu do práce: od 30.9.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 15

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

príprava dielov na jednu súpravu spôsobom priameho nakladania, vykonávanie vizuálnej kontroly dielov, komisionovanie materiálu do komisných vozíkov

Iné výhody:

Prečo pracovať v EUROPERSONAL-e?
 pracovná zmluva bez skúšobnej doby
 stravný lístok v hodnote 3,83€
 bezplatná právna poradňa
 bezúročné MIKRO-pôžičky
 sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
 celodenná starostlivosť koordinátorom
 zabezpečené ubytovanie /ZDARMA - platí sa iba pobytová daň 53,-€/ mesiac

Informácie pre uchádzača:

ochota vzdelávať sa a pracovať na zmeny

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B