Operátor výroby

16.11.2019 ACTIVE JOB, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Strečno
Žilinský kraj; okres Žilina
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 730 - 1000 EUR
- dochádzkový bonus – 35 € v hrubom.
- kvartálny dochádzkový bonus – 60 € v hrubom
- výkonnostný bonus mesačný - priemerne 32,5 €.
- 13. plat – vyplácaný vo výplate za mesiac máj – 50% zo základnej hrubej mesačnej
mzdy zamestnanca – 362 €/brutto.
- 14. plat – vyplácaný vo výplate za mesiac november - 50% zo základnej hrubej
mesačnej mzdy zamestnanca – 362 €/brutto.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca na zváracej a montážnej linke na výrobu podvozkov a palivových nádrží
- práca na výrobnej linke podľa zaradenia.
- práca v trojzmennej prevádzke

Iné výhody:

- zabezpečená doprava zo smeru Martin
- príspevok na dopravu zo smeru Žilina
- príspevok na odporúčanie svojho známeho

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- schopnosť pracovať vo viac zmennej prevádzke