Colný deklarant ! (Ref. č.: 2-13-33228/PF)

20.09.2019 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitra
okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Strojárstvo, technika a rozvoj
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 EUR
1300 - 1800 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

- Zodpovednosť za dodržiavanie všetkých príslušných dovozných a vývozných nariadení, medzinárodných obchodných sanckií
- Zabezpečenie údajov o zahraničnom obchode vykonávaním analýz
- Určovanie kódov krajiny pôvodu, harmonizovaného systému ( HS )
- Zabezpečenie správnosti colných vyhlásení
- Komunikácia s úradmi
- Školenie zamestnancov o dodržiavaní obchodných podmienok

Iné výhody:

- 13ty plat
- bonusy

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Úspešný kandidát musí mať:
- Vzdelanie a skúsenosti s medzinárodným obchodom, colnými a logistickými procesmi
- Znalosť zákonov a nariadení , ktoré sa vzťahujú na colné konanie
- Technické zázemie - schopnosť interpretovať technickú dokumentáciu
- Skúsenosť s ERP (SAP) / PLM - výhodou
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- Orientáciu na výsledky