Pracovník Logistiky na VZV - Bratislava DNV - ubytovanie je zabezpečené

20.09.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Devínska Nová Ves
Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; okres Bánovce nad Bebravou, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Bardejov, okres Bratislava, okres Brezno, okres Bytča, okres Čadca, okres Detva, okres Dolný Kubín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Gelnica, okres Hlohovec, okres Humenné, okres Ilava, okres Kežmarok, okres Komárno, okres Košice, okres Krupina, okres Kysucké Nové Mesto, okres Levice, okres Levoča, okres Liptovský Mikuláš, okres Lučenec, okres Malacky, okres Martin, okres Medzilaborce, okres Michalovce, okres Myjava, okres Námestovo, okres Nitra, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Zámky, okres Partizánske, okres Pezinok, okres Piešťany, okres Poltár, okres Poprad, okres Považská Bystrica, okres Prešov, okres Prievidza, okres Púchov, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Rožňava, okres Ružomberok, okres Sabinov, okres Šaľa, okres Senec, okres Senica, okres Skalica, okres Snina, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Topoľčany, okres Trebišov, okres Trenčín, okres Trnava, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Veľký Krtíš, okres Vranov nad Topľou, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Žilina, okres Zlaté Moravce, okres Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 885 EUR
885,00 € + príplatky a bonusy (zahrnuté v zmluve)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre medzinárodnú automobilovú spoločnosť hľadáme z dôvodu rozšírenia prevádzky, kandidátov so skúsenosťami na vysokozdvižnom vozíku.

- miesto práce - výrobný podnik v BRATISLAVE (Devínska Nová Ves) - automobilový priemysel

Vašou úlohou bude :
- obsluhovať VZV a ťahača CXT
- zásobovať a prepraviť materiál na montážnu linku
- odviezť materiál na miesto spotreby v rámci výrobnej haly
- nakladanie a vykladanie tovaru - paliet
- ukladanie tovaru do stohov, podľa stanovených postupov
- pracuje sa v 3 zmennej prevádzke
- skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle sú výhodou

- stačí nás prezvoniť

Iné výhody:

- ČISTÁ MZDA 850 € - závisí od zmennosti + MOŽNOSŤ NADČASOV
(príplatky za prácu popoludní, prácu v noci, prácu v sobotu a nedeľu, prácu vo sviatok, dochádzkový bonus, motivačný bonus)
- možnosť nadčasov
- sprostredkovávame a zabezpečujeme ubytovanie v Bratislave - HRADENÉ UBYTOVANIE
- stravné lístky za každú odpracovanú zmenu - 3,60 Eur
- 3 zmenná prevádzka
- práca je na trvalý pracovný pomer - istota dlhodobého zamestnania na zmluvu a stabilný príjem
- dlhodobá spolupráca, možnosť naučiť sa nové veci, osobný rast
- možnosť prechodu do kmeňového stavu
- poskytujeme pracovný odev
- poskytujeme zálohy
- od vášho príchodu do BA sa o vás postará náš koordinátor

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- preukaz VZV - obnovujeme a rozširujeme platnosť preukazov
- dobrý zdravotný stav
- ochota manuálne pracovať
- dôslednosť
- zaškolíme Vás v tréningovom centre