IT špecialista/správa a údržba databáz

12.09.2019 ORION TIP, s.r.o.

Miesto práce: Prešovský kraj, Trenčiansky kraj; okres Bánovce nad Bebravou, okres Poprad; Bánovce nad Bebravou, Poprad
Typ pracovnej ponuky: IT/Technical Support Specialist
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 - 2000 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 13.10.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- rozvíjanie a podpora existujúcich systémov
- zautomatizovanie procesov vo firme, ich support a supervising
- návrh a implementácia nových funkcionalít podľa vznikajúcich potrieb
- automatické spracovanie dát zbieraných z rádovo stoviek terminálov

s nutnou znalosťou nasledujúcich technológií:
- databázy (relačné, všeobecne)
- webové technológie (html, javascript, css)

Iné výhody:

- možnosť sebarealizácie a osobného rozvoja,
- firemný mobilný telefón + ďalšie zamestnanecké benefity
- flexibilný pracovný čas
- pravidelné služobné cesty do zahraničia
- vzdelávacie kurzy

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

JavaScript, Microsoft Excel, Microsoft Word, Používateľ MS Windows, SQL