Vodič/ka Taxislužby, Dispečer/ka

02.10.2019 MEZZO, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Vodič/ka taxislužby v meste Zvolen a okolí.
Dispečér/ka vo Zvolene

Banskobystrický kraj; okres Zvolen; Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Vodič osobného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 600 - 1300 EUR
Uvádzaný plat zavysí od odrobených služieb. Možnosť osobného ohodnotenia.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, polovičný úväzok, vedľajší, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 18.10.2019
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vodič/ka vozidla TAXISLUŽBY v meste Zvolen a okolie.
Prijimanie zákaziek prostrednictvom dispečingu, mobilnej app.
Prevoz zákazníka, nakladanie a vykladanie batožiny. Obsluha taxametra,vysielačky, e-kasy a platobného terminalu.

Dispečér/ka pre TAXISLUŽBU vo Zvolene:
- prijímanie telefonických zákaziek,
- rozdelenie zákaziek vodičom
- evidencia jázd

Iné výhody:

Praca v mladom a dynamickom kolektíve. Možnosť pridelenia služobného vozidla.
Možnosť jazdiť medzinárodné letiská a štáty EU.

Informácie pre uchádzača:

Znalosť mesta nie je potrebná (zaučíme)
Pracuje sa na 6h a 12h smenách (vodič taxislužby)
Čistý register trestov. (vodič taxislužby)
Dispečér 12h smeny. U dispečéra nie je požadovaný vodičský preukaz.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B