Referent stavebného úradu

08.09.2019 Mesto Stupava
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Malacky
Stupava
Hlavná 1/24
90031

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Štátna a verejná správa, Reality a stavebníctvo; Referent
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 1. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

minimálny nástupný plat v rozpätí od 800 € do 1200 € mesačne v závislosti od praxe,
štvrťročné odmeny až do 15 %

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
800 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 1. 2020

Dátum pridania ponuky:
11. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
11. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

StavebníctvoŠtátna správaSamospráva

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Na pohovor budú pozvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú podmienku vzdelania, praxe a odbornej spôsobilosti

Náplň (druh) práce
- koncepčná a rozhodovacia činnosť v povoľovacom konaní v stanovenom rozsahu vrátane kontrolnej činnosti vo vymedzenom rozsahu, najmä:
- umiestňovať stavby a povoľovať zmeny umiestnenia stavieb,
- vyhotovovať písomné vyjadrenia pre špeciálne stavebné úradu,
- overovať splnenie podmienok vydaných územných rozhodnutí,
- povoľovať stavby a ich zmeny počas realizácie,
- povoľovať zmeny dokončených stavieb,
- povoľovať stavebné úpravy, udržiavacie práce a drobné stavby, pri ktorých nie je postačujúce ohlásenie,
- vykonávať kolaudácie stavieb a zmeny v užívaní stavieb,
- povoľovať predčasné užívanie stavieb, dočasné užívanie stavieb so skúšobnou prevádzkou,
- nariaďovať nevyhnutné úpravy na stavbách a údržbu stavieb,
- nariaďovať opatrenia na susedných pozemkoch,
- vydávať povolenia na odstránenia stavieb,
- vydávať povolenia na terénne úpravy,
- vykonávať štátny stavebný dohľad,
- nariaďovať odstránenie závad a opatrenia na stavbách na základe výkonu štátneho stavebného dohľadu,
- poskytovať informácie podľa platnej legislatívy.

Pracovné miesto vhodné aj prezdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Stavebníctvo, geodézia a kartografia

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Platné osvedčenie o získaní osobitného kvalifikačného predpokladu na zabezpečenie činnosti stavebného úradu v zmysle vyhlášky Ministerstva výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky č. 547/2003 Z. z. o obsahu a rozsahu odbornej prípravy a postupe pri overovaní a osvedčovaní osobitného kvalifikačného predpokladu na zabezpečenie činnosti stavebného úradu.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Mesto Stupava
Hlavná 1/24
90031 Stupava
Slovensko
Tel: +421260200919