Ekonomicko - administratívny pracovník

04.12.2019 Obchodná akadémia

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Ružomberok
Ružomberok
Scota Viatora 4
03401

Ružomberok
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Ekonomika, financie, účtovníctvo; Administratívny pracovník, Ekonóm
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
11. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
11. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Náplň (druh) práce
Personalistika, základy podvojného účtovníctva, majetok.
Kvalifikačné predpoklady:
minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou v ekonomickom odbore,
- ovládanie Zákonníka práce v platnom znení, personalistika
- základy podvojného účtovníctva (výhoda účtovníctvo rozpočtových, príspevkových organizácií),
- základy hospodárskej korešpondencie.
Ďalšie požiadavky:
bezúhonnosť,
zdravotná spôsobilosť,
ovládanie štátneho jazyka,
ochota vysokého pracovného nasadenia,
cieľavedomosť,
presnosť a zodpovednosť.
Zoznam požadovaných dokladov:
- písomná žiadosť do zamestnania,
- fotokópie dokladov o vzdelaní a kvalifikácii,
- profesijný štruktúrovaný životopis
- výpis z registra trestov (nie starší ako 3 mesiace).
Uchádzači zašlú písomné žiadosti s uvedenými požadovanými dokladmi na adresu: OA, Scota Viatora 4, 034 01 Ružomberok najneskôr do 25. 09. 2019. Rozhodujúci je dátum podania na poštovej pečiatke.
Výberové konanie sa bude konať dňa 08.10.2019 o 14.00 hod. u zamestnávateľa, Obchodná akadémia Ružomberok.

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Počítače:
  • Microsoft PowerPoint - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá