#TsmeMy

    Špecialista Customer Insight a marketingových prieskumov

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    - Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    - E2E príprava a realizácia marketingových prieskumov na základe potrieb interných klientov interne a aj v spolupráci s prieskumnými agentúrami
    - Komunikácia s prieskumnými agentúrami: nastavenie prieskumov, dohliadanie na realizáciu prieskumov, interpretácia
    - Príprava dodatočných reportov a analýz a ich následná prezentácia a argumentácia v rámci interných stretnutí
    - Nastavovanie aktivít smerujúcich k zlepšovaniu zákazníckej skúsenosti vyplývajúcich z poznania potrieb zákazníka.
    - Aplikovať výsledky prieskumov a interných dát do aktivít spoločnosti s cieľom zlepšovať zákaznícku skúsenosť
    - Nastavovať a dozerať na plnenie kľúčových KPIs
    - Sledovanie a implementácia trendov v oblasti marketingového prieskumu a zákazníckej skúsenosti

    Ponúkaný plat

    1150 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    min. 1150,-€

    Termín nástupu do práce

    - dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    - kreatívne myslenie a otvorenosť pre inovácie, schopnosť vyhľadávať a prinášať nové trendy v oblasti customer experience
    - analytické myslenie a rozmýšľanie v súvislostiach
    - orientácia na zákazníka (interného a externého)
    - strategické a koncepčné myslenie
    - zodpovednosť, samostatnosť, proaktivita
    - asertivita a kritické myslenie
    - výborné komunikačné, prezentačné a argumentačné zručnosti
    - min. dvojročná prax v oblasti marketingového prieskumu alebo sledovania spotrebiteľského správania či na strane prieskumnej agentúry alebo klienta
    - skúsenosti v oblasti customer experience, alebo monitoringu zákazníckej skúsenosti

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!