Obchodný vedúci, klientsky poradca, sprostredkovateľ, asistent manažéra

16.09.2019 Mária Dorčiková
Miesto práce: okres Bytča, okres Čadca, okres Kysucké Nové Mesto, okres Považská Bystrica, okres Púchov, okres Žilina
Typ pracovnej ponuky: Account manager, Asistent, Finančný manažér, Klientský poradca, Obchodný zástupca
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
- plat závisí od flexibility a prac. zaradenia jednotlivca

Potrebné zaslať životopis na obchod.kariera @ gmail.com
Termín nástupu do práce: od 1.10.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný, vedľajší, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 25.9.2019
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Z dôvodu otvorenia nových kancelárií v Žiline a Považskej Bystrici hľadáme šikovných ľudí na manažérske pozície s cieľom zastrešovania chodu jednotlivých kancelárii od personalistiky až po samotné riadenie. Ponúkame bezplatnú rekvalifikáciu s možnosťou osobnostného rastu a zmeny jednotlivých pozícii. Práca je zameraná na vypracovávanie auditov a projektov v oblasti celého finančného trhu a majet. - daň. poradenstva a na získanie manažérskych zručností pri budovaní podniku.

Iné výhody:

- pružná prac. doba
- mladý dynamický kolektív s cieľom neustáleho rastu
- garantovaný mzdový dekrét
- bezplatná rekvalifikácia
- možnosť záskania certifikátov
- odmeny a bonusy

V prípade záujmu je potrebné zaslať profesijný životopis spolu s kont. údajmi na mail.adresu.
Personalista bude kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint

Práca vhodná len pre ľudí s chuťou pracovať s možnosťou kariérneho postupu a vlastnej sebarealizácie.
Požadujeme komunikatívnosť, zodpovednosť, ambicióznosť, flexibilitu, bezúhonnosť.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Obchodno - sprostredkovateľská spoločnosť zameraná na uspokojovanie potrieb a cieľov klienta. Pôsobíme vo viacerých mestách s cieľom neustáleho rozširovania pobočiek vzhľadom na nárast dopytu klientov.

Adresa:

Mária Dorčiková
Jaseňová 3220/16
Žilina
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Jaseňová 3220/16, Žilina, 01007, Slovenská republika