Asistent/pracovník sekretariátu starostu

Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity:
• 13. plat + štvrťročné odmeny podľa kolektívnej zmluvy,
• 5 dní dovolenky navyše,
• 5 dni sick day,
• stravné lístky v hodnote 4€,
• 50% úhrada z ceny ročnej električenky.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
900 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
11. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
11. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 28

Pracovná oblasť:

Personalistika, administratíva a služby zákazníkomSamospráva

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:6. 10. 2019Informácie pre záujemcu:Žiadosť na zaradenie do výberového konania, životopis s nižšie uvedeným súhlasom * zaslať do 06.10.2019 na adresu:

Miestny úrad Bratislava-Nové Mesto,
personálny úsek , Junácka ul. l,
832 91 Bratislava 3
alebo email
Týmto ako dotknutá osoba udeľujem Mestskej časti Bratislava-Nové Mesto, Junácka 1, 832 91 Bratislava, IČO 00 603 317 súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov uvedených v životopise a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej Mestskej časti Bratislava-Nové Mesto za účelom uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia.

Pozvaní do výberového konania budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvádzané podmienky. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní, ďakujeme za prejavený záujem.

Náplň (druh) práce
• Zabezpečovanie administratívnej a organizačnej podpory,
• denná agenda na sekretariáte, príprava materiálov na stretnutia,
• vybavovanie telefonátov a osobných návštev – pomoc s vybavovaní požiadaviek,
• plánovanie, pripravovanie a organizovanie stretnutí a pracovných porád, vrátane písomných materiálov, prezenčných listín a zápisu,
• organizovanie pracovného programu, práca s pozvánkami, zabezpečovanie pracovných ciest,
• uvádzanie hostí a návštev, zabezpečenie občerstvenia,
• spracovanie, evidencia a distribúcia prijatej a odoslanej korešpondencie (vrátane elektronickej), práca s elektronickou registratúrou, archivovanie,
• komunikovanie s ostatnými úsekmi,
• starostlivosť o dochádzku na vybraných úsekoch.

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Základná zložka mzdy:
od 900 € do 1100 € v závislosti od skúseností uchádzača

Druh pracovného pomeru:
• plný úväzok na dobu určitú - zastupovanie počas materskej dovolenky

Administratívne znalosti:
• hospodárska korešpondencia – expert,
• dobrá znalosť MS Office (Excel, Power Point)

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• • pracovné skúsenosti z rovnakej pracovnej pozície – prax na sekretariáte min. jeden rok,
• vynikajúce organizačné schopnosti, dôslednosť, precíznosť, spoľahlivosť,
• profesionálne komunikačné zručnosti, empatia,
• príjemné vystupovanie, ovládanie etikety a protokolu,
• perfektné ovládanie slovenského jazyka, gramatiky a štylizácie uceleného textu,
• vysoká miera samostatnosti, logické myslenie, schopnosť rýchlo sa učiť, ochota spolupracovať a pomáhať,
• proaktívny a flexibilný prístup k práci, vysoké pracovné nasadenie, samostatnosť,
• slušnosť, trpezlivosť, vysoká miera tolerantnosti, vysoké zvládanie stresu,
• vysoké pracovné nasadenie.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Mestská časť Bratislava - Nové Mesto
Junácka 1
83291 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko
Tel: +42149253243