Miesto práce: Slovensko
Košický kraj
okres Košice - okolie
Haniska
Rušňové depo 1
04457

okres Košice
Typ pracovnej ponuky: Reality a stavebníctvo, Strojárstvo, technika a rozvoj; Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): 645 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Pravidelné zvyšovanie mzdy- mzdový nárast a rokový postup
Istota mesačnej mzdy, príplatkov a mzdových zvýhodnení
Pracovný pomer so skúšobnou dobou 3 mesiace uzavretý na dobu určitú 1 rok s možnosťou zmeny trvania prac. pomeru na neurčitý čas
Pracovné voľno s náhradou mzdy s vyšším počtom dní ako stanovuje Zákonník práce pri osobných prekážkach v práci
Možnosť čerpania pracovného voľna s náhradou mzdy pre zlepšenie starostlivosti o rodinu a to v spojitosti so starostlivosťou o dieťa dlhodobo ťažko zdravotné postihnuté
Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
jednorazová sociálna výpomoc pri narodení dieťaťa, mimoriadnej ťaživej rodinnej situácii, dlhodobej práceneschopnosti, pri úraze
peňažný dar za viacnásobné darcovstvo krvi, dar pri pracovnom výročí
Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
Cestovné výhody na tratiach tuzemských a zahraničných železníc a dopravných spoločností
Možnosť výhodného využitia prepravy stavebných materiálov, uhlia, dreva s využitím vozňových zásielok/zapožičanie a prepravy nákladných vozňov/ na základe platného režijného preukazu

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
645 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
11. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
11. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)Doprava

Náplň (druh) práce
• ručné zváranie ocelí obalenou elektródou,
• ručné zváranie ocelí v ochrannej atmosfére.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
turnusová práca

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Certifikáty

Zváračský preukaz podľa vybranej STN

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

Schopnosť učiť sa

Osobnostné predpoklady
  • iniciatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.
Drieňová 24
82009 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Tel: +421552295601