Referent sociálnej starostlivosti

06.09.2019 Mesto Pezinok
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Pezinok
Pezinok
Radničné nám. 7
90214

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Štátna a verejná správa; Referent
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
800 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
11. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
11. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

SamosprávaSociálne služby

Náplň (druh) práce
- aktívne vyhľadávanie a kontaktovanie ľudí so sociálnymi problémami
- poskytovanie pomoci pri riešení krízových a nepriaznivých životných situácií jednotlivcov, rodín – prostredníctvom postupov sociálnej práce v súlade s poznatkami spoločenských vied
- sprostredkovanie a realizácia aktivít a opatrení smerujúcich k predchádzaniu vzniku krízových situácií, prehlbovaniu a opakovaniu sa porúch fyzického, psychického a sociálneho vývinu, deprivácie, sociálnej exklúzie, vzniku a nárastu sociálno-patologických javov
- sprevádzanie klienta
- preventívna činnosť
- poskytovanie základného sociálneho poradenstva a uplatňovanie moderných prístupov v sociálnej práci s jednotlivcom, rodinou, komunitou
- zber demografických údajov, analyzovanie potrieb lokality a určovanie cieľov práce v dlhodobejšom horizonte
- vyhotovenie rozhodnutí a posudkov o odkázanosti na sociálne služby
- vedenie evidencie posudkov odkázanosti na sociálnu službu podľa stupňa odkázanosti fyzickej osoby na pomoc inej fyzickej osoby

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Ďalšie požiadavky:

- orientácia v problematike sociálnej starostlivosti
- orientácia v problematike krízovej intervencie
- orientácia v problematike posudzovania odkázanosti na sociálne služby
- vodičský preukaz typu B
- znalosť územia Mesta Pezinok vítaná

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Mesto Pezinok
90214 Pezinok
Slovensko