REFERENT STAVEBNÉHO ÚRADU MESTA PEZINOK

08.10.2019 Mesto Pezinok
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Pezinok
Pezinok
Radničné nám. 7
90214

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Štátna a verejná správa, Reality a stavebníctvo; Referent
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
900 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
11. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
11. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

StavebníctvoŠtátna správa

Náplň (druh) práce
- Vykonávanie preneseného výkonu štátnej správy na úseku ochrany a tvorby životného prostredia, územného rozhodovania a stavebného poriadku.
- Vykonávanie správy na úseku stavebného poriadku na úrovni obce.
- Vykonávanie samostatnej odbornej činnosti na úseku štátnej stavebnej správy.
- Zabezpečovanie komplexne všetkých činností na úseku stavebného poriadku vymedzeného zákonom č. 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku (stavebný zákon) v znení noviel a doplnkov a súvisiacich vykonávacích predpisov.
- Vedenie rokovaní, miestnych šetrení v konaniach podľa stavebného zákona v súlade so zásadami zákona o správnom konaní a súvisiacich predpisov.
- Pripravovanie úplných návrhov rozhodnutí.
- Samostatná odborná práca pri výkone štátneho stavebného dohľadu. Zabezpečovanie výkonu štátneho stavebného dohľadu, navrhovanie spôsobu na odstránenie zistených závad a navrhovanie opatrení.
- Prejednávanie a postihy v priestupkových konaniach a v konaniach o správnych deliktoch v zmysle príslušných ustanovení stavebného zákona a súvisiacich právnych predpisov.
- Vykonávanie pôsobnosti špeciálneho stavebného úradu pre miestne komunikácie.

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v skupine odborov Stavebníctvo, geodézia a kartografia

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Počítače:
  • Open Office - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - elementárna

Ďalšie požiadavky:

- prax v oblasti stavebníctva vítaná
- znalosť územia Mesta Pezinok vítaná
- osvedčenie o osobitnom kvalifikačnom predpoklade vítané

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Mesto Pezinok
90214 Pezinok
Slovensko
Tel: +421336901125