Sales Manager

16.09.2019 VISIBILITY s. r. o.
Miesto práce: Bratislavský kraj; okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 - 1200 EUR
Finančné ohodnotenie od 800 do 1200 eur (fix), ktoré sa odvíja od predošlých skúseností + provízia.
Termín nástupu do práce: od 16.9.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Starostlivosť o klientov,
pravidelná komunikácia s klientami a kolegami,
aktívny obchod a získavanie nových klientov,
príprava ponúk k prichádzajúcim leadom,
administratíva a exekutíva spojená s projektmi,
účasť na zlepšovaní obchodných aktivít a klientskej starostlivosti.

Iné výhody:

Office v centre Bratislavy s chill zónou a stolným futbalom,
pravidelné jazykové hodiny, multisportkartičku a masáže,
teambuildingy,
flexibilný pracovný čas,
pracovné skúsenosti z jednej z top SK digitálnych agentúr.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Visibility má slovenské korene a medzinárodné ambície. Začínali sme ako SEO agentúra, no online marketing sme postupne vzali útokom. Dnes pre klientov tvoríme dlhodobé stratégie, staráme sa o ich PPC a mediálne kampane či komunikujeme na sociálnych sieťach.

Za tie roky sme sa toho veľa naučili. A rozhodli sme sa učiť aj iných – vzdelávanie sa pre nás stalo hlavným poslaním. Aj týmto spôsobom chceme okoliu povedať, ako dôležití sú pre nás ľudia. Zamestnanci, klienti aj fanúšikovia, všetkých ľúbime rovnako.

Oblasť pôsobenia:

Reklamné agentúry

Adresa:

VISIBILITY s. r. o.
Panská 14/236
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Michaela Horackova
Panská 14/236, Bratislava, 811 01, Slovenská republika