ŠPECIALISTA ZÁKAZNÍCKEJ PODPORY (Brigáda popri VŠ)

11.09.2019 RecruitMen&Developium Group s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Astrová 2/A, 821 01 Bratislava
Bratislavský kraj; okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Asistent
Ponúkaný plat (základná mzda): 4 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: od 1.10.2019
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Staň sa súčasťou nášho tímu a využi svoj potenciál naplno. Hľadáme šikovného študenta VŠ so zdravou zvedavosťou a chuťou učiť sa, ktorý by sa stal súčasťou nášho customer support tímu. Ponúkame dlhodobú spoluprácu na zaujímavých projektoch, pri ktorých sa môžeš všestranne rozvíjať.

Tvojou náplňou práce bude komunikácia so zákazníkmi, vrátane ich supportu a podpora interných projektov. Staneš sa prvým kontaktom pre našich zákazníkov, ktorým pomôžeš v základných nastaveniach systému a v prípade komplexnejších požiadaviek posunieš požiadavku na IT oddelenie.

Aby si bol/a skvelým supportom pre našich zákazníkov, naučíš sa proklientskej orientácii, niečo o IT technológiách, implementácii systému a samozrejme pracovať s naším systémom, ktorý si určite zamiluješ rovnako tak ako naši klienti :-)

V tíme budeš mať k dispozícii supervízora, ktorý ťa všetko naučí a bude vždy k dispozícii na pomoc.

V prípade, že Ťa ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis. Ak nás zaujme, pozveme Ťa na osobný pohovor a radi sa s Tebou porozprávame.
Ak máš chuť učiť sa a objavovať nové veci, si trpezlivý/-á a vynaliezavý/-á, si presne ten/tá, koho hľadáme!

Vzhľadom na to, že spolupracujeme aj s mnohými zahraničnými klientmi, je nevyhnutná znalosť angličtiny na pokročilej úrovni.

Iné výhody:

Sme malý, ale dynamický kolektív, s ktorým máš nespočetné množstvo príležitostí naučiť sa každý deň niečo nové. Naše projekty sú rôznorodé. Stereotyp je im na míle vzdialený. Hľadáme posilu, ktorá nám s projektmi pomôže a je odhodlaná občas zamakať. Na oplátku ti okrem platu ponúkame príjemné pracovné prostredie, možnosti vzdelávania, uvoľnenú atmosféru a kopu zábavy, napríklad na spoločných raňajkách, teambuildingoch alebo pri prvej vhodnej príležitosti.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – vysoká škola
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno