Zarobte si. Jedinečná brigáda už na túto sobotu 14.9.2019 so zabezpečenou dopravou aj pre študentov.

18.09.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Logistický park Senec
okres Senec
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,19 EUR/hod.
5,1945€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vašou náplňou práce bude:
- ručná vykládka jednotlivých kartónov
- štítkovanie a balenie tovaru
- ukladanie tovaru na palety
- práca 8-hodinová 6-14h

Iné výhody:

- 5,1945 € brutto/ základná hodinová mzda + 3,60 €/stravný lístok
- pravidelná práca počas pracovných dní od 6-14h, 14-22h.

- doprava ZDARMA zabezpečená zo smerov:

1. smer: Veča, Šaľa, Diakovice, Matúškovo, Galanta, Nový Dvor, Pusté Uľany, Veľký Grob,
Réca, Boldog, Senec
2. smer: Šoporňa, Sereď, Veľká Mača, Sládkovičovo, Veľké Uľany, Jelka, Hrubá Borša, Kráľová pri
Senci
3. smer: Vištuk, Budmerice, Modra, Šenkvice, Pezinok, Viničné,
4. smer: Dunajská Streda, rázcestie Vieska, rázcestie Holice, rázcestie Blatná na Ostrove, rázcestie Báč,
Šamorín, Mierovo, Hubice, Zlaté Klasy, Hrubý Šúr, Tureň, Senec

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- bezúhonnosť
- ochota a chuť pracovať
- fyzická zdatnosť
Študent, musí mať potvrdenie o návšteve školy.