Lahôdky, ich dokladanie v obchodnom reťazci

16.09.2019 P. J. Servis, s.r.o.
Miesto práce: Trenčiansky kraj; okres Ilava; Ilava
Typ pracovnej ponuky: Brigádnik, Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,7 EUR/hod.
Vyplácame formou bankového prevodu v pravidelných týždňových intervaloch.
Termín nástupu do práce: od 14.9.2019 do 31.10.2019
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ahoj! Láka ťa brigáda v medzinárodnom obchodnom reťazci? Náš klient hľadá šikovných brigádnikov, ktorí budú pracovať na oddelení lahôdky, kde sa budú dokladať mliečne a mäsové výrobky. Je nutné aby si disponoval zdravotným preukazom na prácu v potravinárstve.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť P. J. Servis orientuje svoju činnosť na vyhľadanie a zabezpečenie brigádnikov do rôznych oblastí hospodárstva ako napríklad retail, obchod, marketing, výroba, logistika, kontrola kvality, HoReCa, administratíva, facility manažment a iné s pôsobnosťou pre celé územie Slovenskej republiky. Heslami spoločnosti sú profesionalita, serióznosť, individuálny prístup a flexibilita. Našou myšlienkou je robiť veci lepšie a zároveň inak, aby naši klienti cítili pridanú hodnotu, ktorú im poskytujeme.

Oblasť pôsobenia:

Kombinované administratívno-kancelárske činnosti

Adresa:

P. J. Servis, s.r.o.
Staré Grunty 36
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Viktor Kudláček
Staré Grunty 36, Bratislava, 841 04, Slovenská republika
Tel: 0948 899 145