Logopéd v špecializovanej nemocnici FBLR

11.10.2019 VITALITA n.o. LEHNICE
Miesto práce: Lehnice
Trnavský kraj; okres Bratislava, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Šaľa, okres Senec
Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia
Ponúkaný plat (základná mzda): 1116 - 1259 EUR
minimálne mzdové podmienky sú podľa Zákona č. 578/2004 Z.z.
Termín nástupu do práce: od 1.10.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 30.9.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Logopéd v Špecializovanej Nemocnici FBLR (po mozgovo-cievnych príhodách).

Iné výhody:

príjemné pracovné prostredie v areáli lesoparku
možnosť ubytovania
zdravotná starostlivosť pre zamestnancov
zamestnanecké stravovanie
možnosť ďalšieho vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Vhodné pre absolventov: Áno

maďarský jazyk vítaný

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Nezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby v oblasti: poskytovania zdravotnej starostlivosti:
1. ambulantná a ústavná starostlivosť v odbore fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia a v odbore všeobecné lekárstvo
2. poskytovanie procedúr liečebnej rehabilitácie
3. ústavná starostlivosť v lôžkovom zariadení ODCH
4. ústavná starostlivosť v Špecializovanej nemocnici v odbore FBLR
4. ošetrovateľské služby v Dome ošetrovateľskej starostlivosti
5. ambulancia všeobecného lekára
poskytovania sociálnych služieb:
opatrovateľské služby
organizovanie spoločného stravovania
starostlivosť v zariadení opatrovateľskej služby
zariadenie pre seniorov

Oblasť pôsobenia:

Činnosti nemocníc

Adresa:

VITALITA n.o. LEHNICE
Lehnice 113
Lehnice
Slovenská republika
www.vitalita-lehnice.sk

Kontaktné údaje:

Gabriela Csápai
Lehnice 113, Lehnice, 930 37, Slovenská republika
Tel: 031 5918 101