Manažér pre obchodné projekty

18.09.2019 Trenkwalder, a.s. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • komunikácia a osobné stretnutia s klientmi
  • rozvoj obchodných činností spoločnosti
  • podieľanie sa na tvorbe nových zákaziek a obchodných príležitostí
  • aktívna spolupráca na vypracovávaní a príprave podkladov, materiálov a vyhodnotení podľa pokynov
  • uzatváranie a dojednávanie podmienok dodávateľských a odberateľských zmlúv
  • podpora pri vypracovávaní plánov obchodných projektov, cenových ponúk a tendrov
  • úzka spolupráca s riadiacimi zamestnancami ostatných organizačných úsekov spoločnosti
Iné výhody:
  • mzda od 1500 € brutto/mesiac (v závislostí od skúseností kandidáta, možnosť navýšenia)
  • možnosť kariérneho rastu
  • skvelý tím, otvorená a neformálna firemná kultúra
  • stabilná práca a istota finančného zázemia
  • jazykový kurz cudzieho jazyka hradený zamestnávateľom
  • pružný pracovný čas a flexibilita práce
  • ostatné benefity budú predstavené na pohovore
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
  • znalosť anglického jazyka na úrovni C1
  • prax na projektovej pozícii je podmienkou
  • prax v železničnej doprave alebo preprave je vítaná
  • ukončené vysokoškolské vzdelanie v oblasti dopravy (železničnej je veľkým prínosom), manažmentu/ekonómie
  • spoľahlivosť a zodpovednosť
  • hľadáme tímového hráča s orientáciou na výsledok

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Trenkwalder, a.s. je najväčšia personálno-poradenská spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1991, ktorá ponúka klientom komplexné personálne služby s dôrazom na vyhľadávanie a výber zamestnancov, ich dočasné pridelenie a služby starostlivosti o rozvoj zamestnancov. Spoločnosť je zakladajúcim členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska.
Oblasť pôsobenia:
Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania
Adresa:
Trenkwalder, a.s.
Námestie 1. mája 18
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Eva Sabova
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Mgr. Eva Sabová:
e.sabova@trenkwalder.com
Tel: +421 902 922 832

Reaguj na ponuku