#TsmeMy

    Špecialista segmentového manažmentu

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Ahoj, som Helena Straková a vediem tím pevných služieb a FMC.
    Do svojho tímu hľadám segmentového manažéra, ktorý bude zodpovedný za riadenie jedného zo segmentov a bude pracovať na zvyšovaní hodnoty zákazníkov a predaja služieb a produktov tomuto segmentu.
    Môžem sľúbiť, že to nebude ľahké ale môžem sľúbiť aj to, že to bude zábava. V našej spoločnosti je veľký priestor na sebarealizáciu, vytváranie vlastných nápadov a udávanie trendov na trhu u slovenského telco leadra. Ak máš energiu a chuť pracovať, poď k nám do tímu úspešných.
    Budeš zodpovedný za komplexnú trhovú ponuku našich služieb a výsledky v týchto oblastiach:
    - porozumenie potrebám zákazníka,
    - monitorovanie konkurencie,
    - návrh produktových zmien a propozícií,
    - kontrola nad prípravou nových produktov a propozícií,
    - spolupráca na príprave marketingovej komunikácie,
    - vyhodnotenie úspešnosti produktov a propozícií a návrh nápravných opatrení.

    Ponúkaný plat

    1900 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    od 1900 eur brutto +15 % ročný bonus

    Termín nástupu do práce

    1.10.2019

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Všeobecne požadované znalosti

    Schopnosti a zručnosti, bez ktorých sa na tejto pozícii nezaobídeš:
    - schopnosť tvoriť zo zákazníckych dát biznis závery a odporúčania do marketingovej stratégie,
    - schopnosť definovať marketingovú stratégiu produktov v kontexte trhu a firemnej vízie,
    - analytické, syntetické myslenie a argumentačná zručnosť,
    - schopnosť odborne diskutovať a prezentovať v angličtine,
    - skúsenosť na pozícii segmenťáka/produkťáka.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!