Možnosť brigády priamo v Dunajskej Strede - dokladanie tovaru

16.09.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Dunajská Streda
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Obchod; Dokladač tovaru, merchandiser, Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,6 EUR/hod.
3,60€ brutto/hodina
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Dokladanie tovaru, pomocné a upratovanie práce na predajni v hypermarkete priamo v Dunajskej Strede.
Možnosť komunikácie aj v maďarskom jazyku.

Iné výhody:

Práca na jednu zmenu
Nenáročná práca vhodná aj pre dôchodcov a študentov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Viac ako 18 rokov
Preukaz na prácu s potravinami
Spoľahlivosť
Zodpovedný prístup k práci