Data Scientist

16.09.2019 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pomôžte nám analyzovať obrovské množstvo dát a hľadať súvislosti, ktoré nás posunú vpred.
Nebudete iba Data Scientist, budete dôležitou súčasťou tímu BigData v Slovak Telekome. Budete nielen posila, ale aj kamarát pre kolegov. Druhá možnosť je dobrovoľná, pre nás však veľmi dôležitá.
Ponúkneme vám k tomu dobré podmienky, najnovšie technológie, potrebné vzdelanie aj kontakty na expertov z odboru nielen u nás, ale aj vo svete. Buďte jedným z nás.
Čomu sa budete venovať:
- hlavne analýza dát od zákazníkov, ich vizualizácia a interpretácia za pomoci Hive, Apache Spark, Jupyter Notebook, Tableau
- aplikovanie Machine Learning metód za účelom predikcie zákazníckeho správania, segmentácie, klasifikácie a detekcie anomálií
- dizajn, vývoj a monitoring Machine Learning riešení v prostredí Open-source toolov, primárne (SparkML, H2O.ai, Scikit-Learn...)
- kontinuálny rozvoj Machine Learning domény cez aplikáciu nových metód, algoritmov a toolov
- práca s platformou Cloudera Hadoop
- interakcia s jazykmi (Python, SQL, HiveQL, Scala, Bash..)
- spolupráca naprieč spoločnosťou (CRM, digitál, segment, IT alebo sales)
- fungovať spolu s nami agilne a efektívne
Ponúkaný plat (základná mzda):
Zamestnávateľ neuviedol
Upresnenie platových podmienok:
od 1400€ brutto (v závislosti od skúseností)
Iné výhody:
Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti.

Okrem toho u nás nájdete:
širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
a pod...)
príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
flexibilný pracovný čas
kompenzácia pri práceneschopnosti
Termín nástupu do práce:
dohodou
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Koho hľadáme?
-trochu programátora
-hlavne nadšenca pre dáta a analýzy
-výhodou budú skúsenosti s machine learningom, umelou inteligenciou, vizualizačnými metódami a nástrojmi
-schopného tímového hráča, ktorý dokáže pracovať na viacerých analytických projektoch.
Vodičský preukaz:
Skupina: B