Čašník, čašníčka

15.09.2019 GEODETA s.r.o.
Miesto práce: Nitriansky kraj; okres Komárno; Komárno
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Čašník
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 - 700 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: polovičný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha zákazníkov, príprava nápojov, práca s registračnou pokladňou.
Mzda 700 EUR v čistom + tringelt.
Pracuje sa dlhý a krátky týždeň. Otváracia doba pivárne je 10,00 - 23,00 (pondelok - štvrtok, nedeľa) a 10,00 - 24,00 (piatok, sobota).

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

pohostinská činnosť

Oblasť pôsobenia:

Služby pohostinstiev

Adresa:

GEODETA s.r.o.
Eötvösa 3011
Komárno
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Marek Bugár
Eötvösa 3011, Komárno, 945 01, Slovenská republika
Tel: 0907299279