Referent administratívnej podpory pre HU

11.10.2019 1. day
Miesto práce: okres Stará Ľubovňa
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Obchod
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 - 800 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

*vedenie predpísanej administratívy, fakturácia
*komunikácia s colným a daňovým úradom
*spolupráca pri príprave marketingových materiálov a výstav
*zodpovednosť za rôzne organizačné úlohy

Iné výhody:

*stabilita a perspektíva v prosperujúcej spoločnosti
*sebarealizácia a profesný rast
*osobné vozidlo

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Maďarský jazyk
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Fakturácia, Microsoft Excel

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť 1. day s. r. o. od svojho založenia v roku 2009, patrí medzi významné obchodné spoločnosti na Slovensku. Už od svojho vzniku sa snaží uspokojovať potreby zákazníkov prostredníctvom cenovo prístupného a širokého sortimentu tovaru, s čo najvyšším pohodlím nákupu a odborným poradenstvom s pridanou hodnotou a kvalitnými službami.
V súčasnosti spoločnosť 1.day prevádzkuje viac ako 60 predajni a neustále sa rozrastá.

Oblasť pôsobenia:

Maloobchod v nešpecializovaných predajniach najmä s potravinami, nápojmi a tabakom

Adresa:

1. day
Mlynárska 19
Košice
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Marta Bednarčíková
Mlynárska 19, Košice, 040 01, Slovenská republika