Hľadáme šikovného retrakára do skladu s jednozmennou prevádzkou.

16.10.2019 SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.
Miesto práce: Bratislavský kraj; okres Bratislava, okres Pezinok, okres Trnava
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 800
800 €
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca s VZV - retrakom
- naskladňovanie tovaru
- vyskladňovanie tovaru
- pickovanie (vychystávanie objednávok), balenie a expedícia tovaru
- práca so skenerom
- udržiavanie čistoty a poriadku v sklade - ostatné činnosti podľa pokynov nadriadeného

Iné výhody:

* jedna pracovná zmena v klasickom pracovnom čase,
* veľa voľného času,
* zaručene voľné víkendy,
* týždenné zálohy k dispozícii,
* výborná - dostupná lokalita,
* možnosť kariérneho rastu,
* budovanie nového kolektívu

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

* Preukaz VZV
* Proaktivita
* Samostatnosť
* Predchádzajúca skúsenosť s VZV a práca v sklade

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

SYNERGIE ako personálno-poradenská spoločnosť má viac ako 20 rokov skúseností so slovenským a českým trhom práce. Vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.
Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe. Podľa ankety Najzamestnávateľ sme 2. najatraktívnejším zamestnávateľom v oblasti personálneho poradenstva.
Sme držiteľom ocenenia RecruitRank Awards 2013 za 1. miesto v kategórii veľké personálne spoločnosti. Píšeme blog www.hladacipokladov.sk

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.
Dunajská 4
Bratislava
Slovenská republika
www.synergie.sk

Kontaktné údaje:

Dominika Poláčková
Tel: +421 917 359 208