Technológ prípravy výroby (Ref. č.: 6-30-33418/PF)

19.01.2020 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Martin
okres Martin
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Výroba
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
800 - 1300 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame príležitosť rozvíjať svoje znalosti na pozícií Technológa a stať sa súčasťou tímu, kde budete mať možnosť kariérne rásť. Pozícia je vhodná i pre absolventov.

Vašou úlohou bude:
- práca s technickou dokumentáciou a jej kontrola ( schémy, rozpisky, kusovníky )
- príprava výrobných podkladov
- hľadanie technických riešení
- návrhy technologických riešení
- zlepšovanie technologických postupov a vykonávaných činností
- komunikácia s ďalšími oddeleniami

Iné výhody:

- 13. mzda
- možnosť jazykových kurzov (AJ, NJ)
- multisport karta
- letná a zimná poukážka v hodnote 50 € (nakup stravy, oblečenia..)

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

- SŠ alebo VŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania
- čítanie technickej dokumentácie
- ochota pracovať na 2 zmeny/ možnosť určitej flexibility
- anglický alebo nemecký jazyk na úrovni B1
- vyhláška §21 výhodou