HLAVNÝ ÚČTOVNÍK (Ref. č.: 6-11-33419/PF)

16.09.2019 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska
Miesto práce: Námestovo
okres Námestovo
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo
Ponúkaný plat (základná mzda): 1400 EUR
1400 - 1700 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zodpovednosť za komplexné vedenie účtovníctva 2 výrobných spoločností v systéme ERP
- vedenie účtovného tímu (4 špecialisti)
- spolupráca v rámci účtovného tímu a ostatnými oddeleniami (mzdové, finančné)
- príprava účtovnej závierky (ročnej, štvrťročnej, mesačnej)
- príprava daňových priznaní (daň z príjmov, DPH a ostatné dane)
- zodpovednosť za správnosť účtovania došlých, vystavených faktúr
- komunikácia so štátnymi inštitúciami a bankami
- tvorba a aktualizácia metodických postupov účtovania
- príprava podkladov pre audit a spolupráca s audítormi
- reporting a štatistiky

Iné výhody:

- motivujúca variabilná zložka k platu do 25%
- možnosť pracovať home office
- práca v jednej z najväčších spoločností v regióne

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

- ideálny kandidát, s minimálne 3 ročnými skúsenosťami na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti (účtovanie rozpracovanej výroby)
- analytické myslenie, vysoká miera samostatnosti
- kandidát po nástupe nebude hodený do vody, naopak, bude sa mať na koho spoľahnúť
- komplexnú účtovnú agendu bude preberať postupne v priebehu 0,5 roka (ročná účtovná závierka, daňové priznanie, súvaha, výsledovka,....)

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Kontaktné údaje:

Republiky 7, Žilina, 01001