ČSOB

Brigáduj v ČSOB

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

ČSOB inovuje svet bankovníctva prostredníctvom nových produktov a služieb, ale na skvelé nápady sú potrební skvelí ľudia. Ponor sa hlbšie do sveta bankovníctva a využi znalosti zo školských aj mimoškolských projektov. Príď brigádovať a pracovať na sebe do ČSOB! Aktuálne ponúkame rôznorodé typy pracovných príležitostí na rôznych útvaroch:
*práca v interných systémoch
*zabezpečovanie komunikácie s obchodníkmi našich distribučných sietí
*asistentské činnosti súvisiace s chodom daného útvaru
*spracovávanie dokumentov
*archivácia dokumentov
*Zaujala Ťa niektorá z vyššie spomenutých náplni práce? Ak áno, zašli nám tvoj životopis a my Ťa budeme kontaktovať!

Upresnenie platových podmienok

od 3,60 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda sa pohybuje od 3,60 €/hod (v závislosti od typu brigády)

príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny #LI-MT

Druh pracovného pomeru

brigáda

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

Nenechávaj nás už viac čakať a daj nám o sebe vedieť, ak:
*Si študent denného štúdia na VŠ a máš záujem o dlhodobú brigádu Ak Ťa láka práca v banke, v poisťovni či stavebnej sporiteľni
*Rád sa učíš nové veci Ovládaš anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
*Práca v MS Office ti nerobí problém
*Spoľahlivosť, samostatnosť a flexibilita sú tvojimi hlavnými črtami

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie