Práca pre firmu v Krupine so zabezpečenou dopravou Dudince-KA-Dudince

21.10.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Priemyselná 7, 963 01 Krupina
okres Krupina, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,83 EUR/hod.
základná mzda 3,83€/hod. + odmeny až do 75 eur + zákonné príplatky za víkendy a sviatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca na 3 zmeny
- skladanie a montovanie komponentov do výťahov
- práca s uťahovačkou
- obsluha výrobných zariadení
- vhodné pre mužov aj ženy

Iné výhody:

- doprava zabezpečená zo smeru Dudince
(Dudince-Terany-Dvorníky-Hont.Tesáre-Domaniky-Sebechleby-Hont.Nemce-Rakovec-Devičie-Krupina)
- odmeny do 75 eur
- bonus 20€ za každú odpracovanú sobotu
- zákonné príplatky za prácu nadčas, sobotu, nedeľu, nočné príplatky (od 1.5.2019 sa príplatky zvyšovali)
- stravovanie priamo vo firme
- bohatý sociálny program pre zamestnancov a ich rodiny

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Záujemcov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 4 dní kontaktovať a to formou telefonického rozhovoru.

Zaujala vás táto ponuka, a chcete ju odporučiť aj Vášmu známemu?Je to jednoduché - využite možnosť "preposlať ponuku známemu" a pomôžte mu zamestnať sa.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- manuálna zručnosť
- zodpovedný prístup k práci
- ochota pracovať na zmeny
- dobrý zrak
- efektívne používanie nástrojov pre plynulú výrobu
- úprava dielov podľa pracovných inštrukcií
- zaučenie priamo vo výrobe