Kuchár v sociálnom zariadení

03.12.2019 Centrum sociálnych služieb v Poprade, Komenského 3454/12
Miesto práce: Poprad
Typ pracovnej ponuky: Kuchár
Ponúkaný plat (základná mzda): 637 EUR
funkčný plat 637 € + príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Výroba a výdaj bežných druhov teplých jedál alebo zložitých jedál studenej kuchyne na základe vopred schváleného jedálneho lístka

Iné výhody:

- možnosť doplnkového dôchodkového sporenia
- 5 týždňov dovolenky

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

Požadované vzdelanie v odbore kuchár, kuchár - čašník.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Rozpočtová organizácia mesta poskytujúca sociálne služby.

Oblasť pôsobenia:

Starostlivosť o staršie osoby a osoby so zdravotným postihnutím v pobytových zariadeniach

Adresa:

Centrum sociálnych služieb v Poprade, Komenského 3454/12
Komenského 3454/12
Poprad
Slovenská republika
www.css.poprad.sk

Kontaktné údaje:

Valčáková
Komenského 3454/12, Poprad, 05801, Slovenská republika
Tel: 052/7729395