Špecialista pre digital marketing B2B

16.09.2019 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pomôžte nám digitalizovať naše služby. Vylepšujte s nami našu aplikáciu.
Náš tím pracuje na neustálom zlepšovaní Telekom aplikácie, zvyšovaní počtu užívateľov, pridávaní nových funkcionalít a odstraňovaní chýb. Chceme, aby naša aplikácia bola vo veľkom využívaná aj B2B zákazníkmi a preto potrebujeme posilu do tímu.
Čomu sa budete venovať:
- zodpovednosť za definovanie stratégie a realizáciu plánu rozvoja digitálneho marketingu
- intenzívna spolupráca na rozvoji aplikácie v súlade s požiadavkami firemných zákazníkov (SME/TALA)
- príprava kampaní zacielených na B2B spolu so špecialistom a ich následné vyhodnotenie
- získavanie vstupov do vývoja, postupná prioritizácia a realizácia s developerským tímom
- občasná návšteva dôležitých zákazníkov (spolu s obchodným zástupcom)
- skrátka budete spolu s nami pracovať na tom, aby naša apka fungovala tak ako má, neustále sa posúvala vpred a spĺňala požiadavky firemných zákazníkov.
Ponúkaný plat (základná mzda):
1400 EUR
Upresnenie platových podmienok:
od 1400€ (v závislosti od skúseností)
Iné výhody:
Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti.
Okrem toho u nás nájdete:
-širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
-vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
-atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
a pod...)
-príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
-flexibilný pracovný čas
-kompenzácia pri práceneschopnosti
Termín nástupu do práce:
dohodou
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Iné znalosti:
Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint
Na pohovore nás bude zaujímať, či:
- máte skúsenosti s digitálnymi nástrojmi (Google Analytics, Google AdWords)
- máte znalosti z oblasti biznis predaja a marketingu
- viete pracovať v tíme a prinášať nové nápady
- ste spoľahlivý, zodpovedný a viete určovať priority

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Slovak Telekom je moderná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na slovenskom telekomunikačnom trhu. Naším strategickým partnerom je najväčšia telekomunikačná spoločnosť v Európe – Deutsche Telekom AG, ktorá sa svojimi aktivitami radí medzi hlavných inovátorov v oblasti telekomunikácií a informačných technológií.
Sme vedúcou spoločnosťou v poskytovaní telekomunikačných služieb na Slovensku. Vlastníme a prevádzkujeme telekomunikačnú sieť, ktorá pokrýva celé územie Slovenskej republiky, poskytujeme národné a medzinárodné telefónne služby, ako aj široké portfólio dátových a internetových služieb. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov, dlhodobo investujeme do rozvoja našej siete a služieb, a svojimi korporačnými aktivitami prispievame k rozvoju internetizácie Slovenska.
Oblasť pôsobenia:
Činnosti drôtových telekomunikácií
Adresa:
Slovak Telekom
Bajkalská 28
Bratislava
Slovenská republika
www.telekom.sk
Kontaktné údaje:
Michaela Tašková

Reaguj na ponuku