Produkt manažér - koncoví spracovatelia

12.11.2019 DETOX s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica
Zvolenská cesta 139
97405

Typ pracovnej ponuky: Obchod; Finančný manažér, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Základná mzda 900 € /mesiac + osobné hodnotenie 25 % zo základnej mzdy + po zaškolení výkonnostné odmeny môžu byť až do výšky 40 % základnej mzdy

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
900 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
9. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
27. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklama

Náplň (druh) práce
Produkt manažér vykonáva predovšetkým akvizičnú činnosť súvisiacu s nákupom služieb pre spoločnosť tak, aby minimalizoval náklady súvisiace s činnosťou spoločnosti (obchodnou a prevádzkovou), aby zabezpečil zneškodnenie/zhodnotenie odpadov a plynulosť toku odpadov. Produkt manažér analyzuje a optimalizuje náklady súvisiace so zneškodnením/zhodnotením odpadov o obchodných partnerov a navrhuje optimalizáciu dodávateľských tokov.
- aktívne vyhľadáva a získava potenciálnych dodávateľov služieb (SR a zahraničie),
- vedie obchodné rokovania a rokuje o podmienkach spolupráce,
- vedie obchodnú agendu v elektronickej a písomnej podobe,
- zodpovedá za plnenie individuálneho plánu a zadaných úloh a dodržiavanie dohodnutých podmienok spolupráce.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore chemické technológie - chémia a technológia životného prostredia

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • environmentálna (prírodovedná) gramotnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • informačná gramotnosť
  • analyzovanie a riešenie problémov

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2
  • nemecký - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Osobnostné predpoklady
  • asertivita
  • cieľavedomosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

DETOX s.r.o.
97405 Banská Bystrica
Slovensko
Tel: +421907674422