Pracovník obsluhy chemickej práčky

07.09.2019 MW-DIAS SK, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Žilina
Teplička nad Váhom
sv. Jána Nepomuckého 1
01301

Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 4 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Základná hodinová mzda v hrubom 4 eur/ hod + prémie 20 %
Spolu 4,80 eur / hod

+ všetky zákonné príplatky za víkendy, nočné a sviatky
Sú pripočítané podľa odpracovaných hodín v danej tarife
+ možnosť využiť dopravu KIA
+ stravné lístky 4 eur

Orientačná čistá mzda na tejto pozícii 720 eur v čistom

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
4 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
9. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
9. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaChemická výroba a farmácia

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:vybraní uchádzači budú telefonický pozvaní priamo na pracovisko za účelom pracovného pohovoru

Náplň (druh) práce
Spoločnosť MW-DIAS SK, s.r.o. hľadá manipulanta – obsluha chemickej práčky na TPP do trojzmennej prevádzky. Lokalita: KIA: Lakovňa, Teplička nad Váhom. Práca sa vykonáva na 12 hod. pracovné zmeny – denná, nočná a potom voľno. Náplňou práce je plnenie chemickej práčky kovovými prípravkami a ich následný oplach a rozvoz po určených pracoviskách po hale.

Životopis posielajte na email, bližšie info 0903 298 028.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť