Manažér kvality pre nový závod (Ref. č.: 3-30-33397/PF)

21.10.2019 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košice
okres Košice
Typ pracovnej ponuky: Vrcholový manažment, Výroba
Ponúkaný plat (základná mzda): 2500 EUR
2500 - 3500 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Momentálne hľadáme pre nášho klienta dynamickú osobnosť s prirodzenou autoritou a proaktívnym prístupom k riešeniu problémov na pozíciu MANAŽÉRA KVALITY.

Hlavnou náplňou práce na tejto pozícii je:

- Zodpovednosť za oddelenie kvality, budovanie, udržiavanie a zlepšovanie SMK
- Koordinácia všetkých potrebných aktivít pri procese certifikácie; vzorkovanie, Q-dokumentácia, zostavenie kontrolných plánov, FMEA a starostlivosť o ostatnú pridelenú dokumentáciu kvality;
- Riadenie výrobnej kvality - produkt, proces, reklamácie, dodávatelia
- Plánovanie a realizácia nápravných opatrení;
- Zodpovednosť za reklamačné konanie, komunikáciu s dodávateľmi a zákazníkmi
- Riadenie pracovníkov na oddelení kvality
- Reporting

Iné výhody:

- Stabilná medzinárodná spoločnosť
- Bonus a prémie
- Príspevok na dopravu
- Sociálny program
- Program rozvoja a vzdelávania zamestnancov

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

- Technické vzdelanie - VŠ - strojárstvo, kvalita, technika
- Skúsenosti z automotive spoločnosti na podobnej pozícii min. 5 rokov
- Skúsenosti s riadením kvality, SMK, metrológie...
- Znalosť metód kvality - FMEA, 5S, TS 16949, VDA
- Anglický alebo nemecký jazyk na pokročilej úrovni, ovládanie oboch jazykov veľkou výhodou
- Zodpovednosť
- Proaktívny prístup k riešeniu problémov
- Odolnosť voči stresu