#TsmeMy

    Administrátor databázových systémov

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Do nášho česko-slovenského IT tímu hľadáme energického kolegu, ktorý bude súčasťou administrátorov databáz. Ak máte skúsenosti v tejto oblasti, láka vás dynamická práca pre úspešnú spoločnosť, neváhajte nám poslať Váš životopis.
    Vašimi hlavnými úlohami bude:
    - Zodpovedať za dostupnosť zverených databáz, ich zálohovanie a obnovu
    - Vykonávať monitoring
    - Podieľať sa na vytváraní nových databáz a aktualizovať existujúce databázy
    - Inštalovať databázové software a jeho opravy, inštalovať aplikácie do databáz
    - Vytvárať a aktualizovať dokumentáciu
    - Riešiť štandardné užívateľské požiadavky
    - Dodržiavať pravidlá procesov Change Management a Incident Management
    - Dodržiavať a aplikovať bezpečnostné pravidlá nad zverenými databázami
    - Zaisťovať pohotovostné služby
    - Spolupracovať na projektoch a s externými dodávateľmi databázových softwarov

    Ponúkaný plat

    1700 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Od 1700 €brutto (v závislosti od zručností a odbornej praxe)

    Benefity a ďalšie výhody

    - Mobil podľa vášho výberu – iPhone, Samsung, značka je len na vás.
    - Neobmedzený paušál na pracovné účely
    - Ročnú odmenu do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
    - Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
    - Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
    - 4 dni voľna navyše (sick day)
    - Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
    - Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
    - Možnosť osobného a kariérneho rozvoja. Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
    - Pravidelné firemné podujatia (teambuildingy, Dni zdravia, Deň detí, Vianočná párty)
    - Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
    - Zľavy na produkty a služby našich partnerov
    - Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    - Kompenzácia pri práceneschopnosti

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Všeobecne požadované znalosti

    Osobnostné predpoklady:
    - schopnosť prioritizovať, výborný time-management
    - analytické a strategické myslenie
    Odborná prax:
    - min. 3 rokov praxe v IT oblasti
    - certifikacia Oracle Database 11g Administrator Certified Associate
    - praktická skúsenosť na technickej pozícií v rámci IT (ideálne súvisiaca s administráciou databáz)
    - schopnosť rýchlo pochopiť v súvislostiach technické aspekty DB prostredia
    PC znalosti:
    - Microsoft Office pokročilý
    - Užívateľské znalosti práce v prostredí OS Unix
    - Znalosť Oracle RDBMS
    - SQL – stredne pokročilý
    - Netezza, IBM DB2 a PostgreSQL – základná znalosť

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!