Asistentka

15.10.2019 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Si organizačný typ a baví ťa dynamická práca? Aktuálne hľadáme asistentku na Divíziu predaja, ako podporu naším manažérom.

Čo bude tvojou náplňou práce?
Poskytovať administratívnu a organizačnú podporu na divízií predaja.
Pripravovať vstupy, odborné podklady, prezentácie a iné materiály pre potreby daného organizačného útvaru.
Robiť zápisnice z interných porád a zabezpečovať prezentáciu výstupov z pracovných porád a rokovaní.
Filtrovať prichádzajúce hovory a vybavovať korešpondenciu.
Organizovať pracovné stretnutia, interné eventy a iné podujatia.
Ponúkaný plat (základná mzda):
1000 EUR
Upresnenie platových podmienok:
od 1000 eur brutto + 15 % ročný bonus
Iné výhody:
- ročný finančný bonus - širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu a kultúry - vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení - atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet a pod...) - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie - flexibilný pracovný čas - kompenzácia pri práceneschopnosti - 4 dni osobného voľna (nad rámec dovolenky)
Termín nástupu do práce:
1.10.2019
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Čo od teba očakávame?
Vynikajúce organizačné a komunikačné schopnosti.
Flexibilita.
Orientácia na zákazníka.
Precíznosť.
Minimálne 1 rok na podobnej pozícií.
MS Office.

Pozíciu obsadzujeme ako zástup počas MD/RD.