Zoraďovač CNC strojov

08.07.2020 Poppe + Potthoff Slovakia k.s.
Miesto práce: Nižná nad Oravou
Žilinský kraj; okres Tvrdošín; Tvrdošín
Typ pracovnej ponuky: Obrábač kovov
Ponúkaný plat (základná mzda): 5 EUR/hod.
Zamestnanecké výhody, benefity
• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti z dlhodobou perspektívou
• koncoročné odmeny podľa hospodárskeho výsledku
• možnosť kariérneho rastu a odborného vzdelávania
• ročné prehodnocovanie miezd
• príplatok za prácu v noci nad rámec zákona
• stravné lístky v hodnote 3,90 €
• práca nadčas vo výške 35 % z priemerného platu
• odmena pri pracovnom jubileu
• firemné akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• Práca v 2 a 3 zmennej prevádzke
• Nastavovanie CNC strojov a zariadení podľa výrobného postupu
• Kontrola kvality vyrábaných výrobkov
• Sledovanie a dodržiavanie stanoveného výrobného postupu
• Iné manipulačné a obslužné práce vo výrobe podľa pokynov nadriadeného

Iné výhody:

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná mzda 5 brutto/hod., 10% dochádzkový bonus + 15% prémie a iné
Dohodnutá mzda môže byť samozrejme vyššia, v závislosti od skúseností uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

• SŠ technického zamerania
• manuálna zručnosť, technické myslenie
• čítanie výkresovej dokumentácie
• programovanie v systéme Fanuc, Mazatrol, Siemens

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Poppe + Potthoff Slovakia k. s. v Nižnej je súčasťou medzinárodnej skupiny Poppe + Potthoff. Skupina spoločností vyvíja a vyrába upravené oceľové rúry, subsystémy pre vstrekovacie systémy, visko-tlakové vstrekovanie, presné komponenty, hnacie hriadele a spojky, ako aj špeciálne stroje a skúšobné stojany

Oblasť pôsobenia:

Výroba rúr, rúrok, dutých profilov a súvisiaceho príslušenstva z ocele

Adresa:

Poppe + Potthoff Slovakia k.s.
Pri rybníkoch 781
Nižná
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Zuzana Kozáciková
Pri rybníkoch 781, Nižná, 027 43, Slovenská republika
Tel: 0911541977, 0911541976