Pozícia prevádzkového manažéra vo Freddie next to Mercury Hostel and Apartments

09.09.2019 VITA plus, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Jelenia 4 - prevádzka Freddie next to Mercury
Holekova 3 - prevádzka Hostel Bratislava by Freddie

Bratislavský kraj; okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Vedúci prevádzky
Ponúkaný plat (základná mzda): 1400 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, trainee program, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 22.9.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce a informácie o pracovnom mieste:
- samostatné vedenie prevádzky na Jelenej 4 a Holekovej 3 a zodpovednosť za ich bezchybný chod
- koordinácia činností a práce podriadeného personálu, zadeľovanie služieb a náplne práce
- nábor, vedenie, motivovanie a kontrolovanie podriadených zamestnancov
- kontrolná činnosť, inventúry, príprava podkladov pre účtovné oddelenie
- nákup, objednávanie, preberanie a kontrola tovaru a vybavenia
- pravidelné kontrolovanie stavu prevádzky, hľadanie nedostatkov a navrhovanie vylepšení
- operatívne riešenie problémov, riešenie sťažností a reklamácií zákazníkov

Požiadavky:
- schopnosť komunikácie v anglickom jazyku slovom a písmom
- každý ďaľší cudzí jazyk výhodou
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- precíznosť
- schopnosť práce s PC a internetom
- schopnosť vedenia tímu
- prax s prácou v službách/gastre výhodou

Ponúkame:
- prácu v multikultúrnom prostredí v zabehnutom tíme
- moznosť praktického použitia cudzých jazykov
- stretávanie nových ľudí z rôznych kultúr z celého sveta
- pohodové pracovné prostredie
- skúsenosti s prácou v službách

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Word, OpenOffice