Opatrovateľ

30.09.2019 Casa Slovensko n.o.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto
Heyukova 14
81108

Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Domáca opatrovateľka
Ponúkaný plat (základná mzda): 760 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Ponúkame možnosť ubytovania priamo v našom zariadení, stravné lístky v hodnote 4€ a zabezpečenie opatrovateľského kurzu v prípade potreby. Zabezpečujeme pravidelné vzdelávanie našich zamestnancov. Ponúkame benefity v podobe pravidelných coffee breakov s koláčikom a ovocia na pracovisku.
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
760 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
6. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
6. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Sociálne služby

Náplň (druh) práce
◾kompletná opatrovateľská starostlivosť o seniorov
◾prihliadanie na individuálne potreby klienta, aktivizovanie klienta podľa jeho schopností a možností
◾spolupráca pri plánovaní poskytovania sociálnej služby podľa individuálnych potrieb, schopností a cieľov klienta
◾rutinná práca pri vytváraní, prehlbovaní a upevňovaní hygienických, spoločenských a pracovných návykov občanov v zariadení sociálnych služieb
◾Mzdové podmienky:
730€/mesiac základná mzda, 760€/mesiac základná mzda po skúšobnej dobe
+ Príplatky za pracovnú zmenu: 17€ za prácu v sobotu, 34€ za prácu v nedeľu a sviatok, 9€ za nočnú zmenu
+ Preplácané nadčasy s príplatkom 25% priemerného zárobku

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 19:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • manuálna zručnosť
  • tímová práca

Ďalšie požiadavky:

Výhodou je ukončený opatrovateľský kurz, nie však podmienkou.

Osobnostné predpoklady
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • sebaovládanie
  • trpezlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Casa Slovensko n.o.
Kučišfdorská dolina 2559/6
90201 Pezinok
Slovensko