Revízny technik

01.10.2019 Nemocnica s poliklinikou Prievidza

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Prievidza
Bojnice
ul. Nemocničná 2
97201

Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Manažment kvality; Revízny technik, Technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 861 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- stabilné zamestnanie v regióne, výhodné závodné stravovanie, sociálny program, služobný mobil

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
861 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
5. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
6. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Elektrotechnika

Náplň (druh) práce
- zabezpečuje a vykonáva odborné prehliadky a odborné skúšky elektr. zariadení, a bleskozvodov NsP v zmysle svojho oprávnenia,
- zabezpečuje a vykonáva odborné prehliadky a odborné skúšky všetkých prístrojov v NsP,
- zúčastňuje sa odborných prehliadok a odb. skúšok elektr. zariadení a bleskozvodov NsP a zodpovedá za odstránenie zistených nedostatkov,
- kontroluje či stav elektr. zariadení zodpovedá požiadavkám bezpečnosti práce a technických zariadení a PO, resp. tento stav posudzuje,
- zastrešuje vykonávanie opráv a údržbu elektrotechn. zariadení, bleskozvodov a vykonávanie odbor. prehliadok a skúšok elektr. zariadení,
- zabezpečuje prevádzku náhradného zdroja elektr. energie a elektr. rozvodní

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore elektrotechnika-energetika

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

- osvedčenie na činnosť elektrotechnik špecialista
- odborná spôsobilosť v zmysle vyhl. 508/209 §-22 alebo §-23