Nutričný terapeut

04.10.2019 Svet zdravia Nemocnica Topoľčany, a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Topoľčany
Topoľčany
Pavlovova 17
95520

Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Sociálny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 820 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Možnosť spolupracovať s uznávanými odborníkmi v danom odbore.
Odmeny pri pracovných a životných jubileách.
Príspevok spoločnosti na dôchodkové sporenie.
Odchodné po odchode na dôchodok.
Podpora vzdelávania a odborného rastu.
Parkovacie miesto v mieste práce.
Rôzne druhy nepeňažných benefitov a teambuildingových aktivít
Karta zliav.
Spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
820,44 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
6. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
6. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Zdravotníctvo

Náplň (druh) práce
Spolupracuje s ošetrujúcimi lekármi a vedúcimi sestrami v otázkach predpisu, prípravy a podávaní špeciálnych diét, určovanie technológií prípravy stravy
Zúčastňuje sa výdaja stravy pacientom a zamestnancom
V spolupráci s kuchárom zostavuje jedálny lístok pre diétne a racionálne stravovanie pacientov
Spolupracuje pri zavádzaní a vypracovaní vhodných receptúr jedál a informačných pokynov k príprave jedál v súlade s platným diétnym systémom
Kontroluje distribúciu a servírovanie stravy
Podľa vypracovaného harmonogramu a požiadaviek lôžkových oddelení realizuje návštevy oddelení, pacientov
Dbá na hygienický výdaj stravy z kuchyne na oddelenia podľa harmonogramu výdaja stravy
Edukácia pacientov

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 14:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore asistent výživy
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore fyziologická a klinická výživa /Bc/

Dĺžka praxe