HOTELOVÝ PERSONÁL NA CYPRE - strava a ubytovanie zdarma

18.09.2019 Agentúra PRO-STAFF s.r.o.
Miesto práce: Pafos
Cyprus
Typ pracovnej ponuky: Barman, Čašník, Chyžná, Hosteska, Kuchár, Plavčík, Pomocná sila v kuchyni, Recepčná
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 - 820 EUR
• plat je v čistom
• strava a ubytovanie je zdarma
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 15

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Chceš vyskúšať prácu v zahraničí pri mori?
Chceš mať slnečný každý deň?
Chceš spoznať novú kultúru?
TAK TERAZ MÁŠ PRÍLEŽITOSŤ!

Pre nášho zahraničného partnera na Cypre (hotelová sieť v Pafose) hľadáme hotelový personál na rôzne pozície.

Obsadzované pozície na Cypre:
• čašník / čašníčka v reštaurácii
• čašník / čašníčka v bare
• recepčný / recepčná
• chyžná / chyžný
• kuchár / kuchárka
• pomocník / pomocníčka v kuchyni
• hosteska
• pool attendant
• porter (hotelový nosič batožiny)
• houseman
• pracovník v hotelovej práčovni

Čistý mesačný príjem:
750 - 820 EUR netto mesačne + strava a ubytovanie zdarma

Plat pre študentov, ktorý sú k dispozícii len na 4-5 mesiacov, je 600 eur. Plat pre uchádzača na 6 a viac mesiacov je 750 - 820 eur.

Iné výhody:

• práca v 4-hviezdičkových alebo 5-hviezdičkových hoteloch, v peknom prostredí pri mori
• práce 8 hodín denne, 6 dní v týždni
• strava a ubytovanie zadarmo
• vyzdvihnutie z letiska po prílete zadarmo
• každodenná doprava z apartmánov do hotela zabezpečená zdarma
• zdravotné a sociálne poistenie na Cypre
• plat pre študentov 600 EUR

Informácie pre uchádzača:

Ako získať prácu na Cypre:
• reaguj na tento inzerát a napíš nám, o ktorú pozíciu máš záujem
• zaregistruj sa v našej databáze na www.prostaff.sk
• absolvujt telefonický alebo skype pohovor so zamestnávateľom / pracovníkom našej agentúry
• ak si ťa vyberú, balíš kufre a ideš na Cyprus!

Tešíme sa na Teba!

Viac info - práca Cyprus

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Áno

• konverzačná znalosť anglického jazyka
• skúsenosti sú výhodou, ale nie podmienkou
• nástupy do zamestnania: kedykoľvek, na 4 - 12 mesiacov

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Práca v zahraničí a brigády v zahraničí pre študentov najmä v oblasti cestovného ruchu. Sezónna aj dlhodobá práca v zahraničí - v Španielsku, Nemecku, Holandsku, Grécku, Taliansku, na Malte, Cypre a v iných krajinách EÚ.
Agentúra Pro-Staff je pracovná agentúra, ktorá pôsobí na trhu sprostredkovania pracovných pobytov v zahraničí od roku 2002. Ponúkame prácu v zahraničí u overených zamestnávateľov a niektoré pracovné ponuky sú bez poplatkov agentúre.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.
Karpatská ul. 3256/15, kancelária č. 517 a 518
Poprad
Slovenská republika
www.prostaff.sk/praca-v-zahranici/

Kontaktné údaje:

Mgr. Lívia Husárová
Karpatská ul. 3256/15, kancelária č. 517 a 518, Poprad, 05801, Slovenská republika
Tel: 0905524996