HĽADÁME SKLADNÍKOV, VODIČOV VZV/CXT v Bratislave /aj ženy/ UBYTOVANIE ZADARMO !

14.10.2019 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: Bratislava - Devínska Nová Ves
Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 885 EUR
MANIPULANT: 814,90€ + príplatky + hodnotenia (osobné 0 -20% zo základnej mzdy, nadčas 25% z prim. mzdy, príplatok - noc 1,1956€/ hod., príplatok za prácu v sobotu 1,4945€/ hod., príplatok za prácu v nedeľu 2,989€/ hod. + bonus 50€ dochádzka)

VODIČ VZV/CXT: od 885,-€ + príplatky + hodnotenia (osobné 0 -20% zo základnej mzdy, nadčas 25% z prim. mzdy, príplatok - noc 1,1956€/ hod., Príplatok za prácu v sobotu 1,4945€/ hod., príplatok za prácu v nedeľu 2,989€/ hod.+ bonus 50€ dochádzka)

Priemerná brutto mzda v rámci príplatkov 1000 - 1100 E
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 15

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- MANIPULANT: vykonáva príjem a výdaj tovaru, triedenie (delenie) tovaru, vývoz prázdnych paliet, objednávky tovaru

video k pracovnej pozícii:

- VODIČ VZV/CXT: skladovanie a preprava komponentov pre výrobu v automobilovom priemysle, zásobovanie výrobnej linky

Druh pracovného pomeru: plný úväzok – pracovná zmluva,
práca na 8 hod.zmeny,3 - zmenná prevádzka.

Iné výhody:

Zabezpečené: zaškolenie, ubytovanie (ubytovňa), stravné lístky, pracovný odev a obuv, týždenné zálohy, UBYTOVANIE ZADARMO /iba poplatok mestu cca 52 Euro mesačne/.. Bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo...

Viac ponúk na:
Informácie a bezplatná registrácia na:
kontakt: +421 917 839 697 / 0800 500 520

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mgr. Martina Šípošová
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel: 0917 839 697