Barman/ka, čašník/čka

15.09.2019 Beatrix Galambosová
Miesto práce: Trója, Hlavná 851/6, Veľké Úľany
Trnavský kraj; okres Galanta
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Barman, Čašník
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 - 950 EUR
Nástupný plat 750 v čistom + gastro lístky.
Po skončení skúšobnej doby podľa šikovnosti a odrobených hodín vychádza plat okolo 950 €.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Podávanie alko, nealko nápojov, príprava kávy, drinkov, obsluha zákazníkov, udržiavanie čistoty rajónu, práca s pokladňou a hotovosťou.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Komunikatívnosť, chuť pracovať, flexibilnosť, bezúhonnosť.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Prevadzka kaviarne a pohostinstiev

Oblasť pôsobenia:

Výroba korenín a chuťových prísad

Adresa:

Beatrix Galambosová
Nová 2
Tomášov
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Beatrix Galambosova
Nová 2, Tomášov, 90044, Slovenská republika
Tel: +421904662058