Výrobca dekoratívnych predmetov

28.08.2019 Alena Vaňková - AJKA
Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Trenčín
Trenčín
Dolný Šianec 1
91101

Typ pracovnej ponuky: Služby; Umelecký dizajnér
Ponúkaný plat (základná mzda): 657 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 10. 2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Pracovné miesto je vytvorené v spolupráci s ÚPSVaR - NP "Zosúladenie rodinného a pracovného života - Cieľová skupina - UoZ vedení v evidencii UoZ najmenej 3 mesiace a zároveň spĺňajú aspoň jednu z nasledujúcich podmienok:
- UoZ, ženy s rodičovskými povinnosťami, ktoré sa starajú o deti vo veku do 6 rokov
- UoZ, ktorý žije ako osamelá osoba s jednou alebo viacerými osobami odkázanými na jeho starostlivosť alebo starajúca sa aspoň o jedno dieťa pred skončením povinnej školskej dochádzky /§ 8 ods. 1 písm. g/ zákona o službách zamestnanosti.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
657 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 10. 2019

Dátum pridania ponuky:
5. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
5. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Textilná a odevná výrobaRemeslá a osobné služby

Náplň (druh) práce
Výroba dekoratívnych doplnkov, tvorivá dielňa - šikovné ruky, kreativita, vlastné nápady, handmade, domácka práca, delené pracovné miesto

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventazdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:30

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť
  • organizovanie a plánovanie práce
  • tvorivosť (kreativita)
  • technická gramotnosť
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • slovenský - elementárna: A1 a A2

Ďalšie požiadavky:

Pracovná pozícia je vhodná pre uchádzača s kreatívnym myslením a tvorivosťou, so vzťahom k ručnej práci.

Osobnostné predpoklady
  • iniciatívnosť
  • pozornosť
  • spoľahlivosť
  • trpezlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Alena Vaňková - AJKA
Pod Sokolice 523/32
91101 Trenčín
Slovensko
Tel: +421905485861