Špecialista/-ka riadenia operačného rizika

15.09.2019 Union zdravotná poisťovňa a.s.
Miesto práce: Karadžičova 10
okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Ekonomika, financie, účtovníctvo, Informatika - software, Vrcholový manažment; Auditor, Špecialista na IT bezpečnosť
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500
od 1500 € brutto / mesiac
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

V Unione vidíme svojich ľudí na prvom mieste a preto do nášho tímu hľadáme skúseného špecialistu /-ku pre zastrešenie tém v oblastiach Operačných rizík a IT bezpečnosti. Hľadáme osobnosť, ktorá má všeobecný prehľad a kladie dôraz na detail.

Ak od svojho zamestnávateľa očakávaš férový prístup, voľnosť v práci a samozrejme aj príležitosť ďalej sa rozvíjať, neváhaj a pošli nám svoj životopis.

K hlavným zodpovednostiam na tejto pozícií bude patriť:

  • zabezpečovať proces internej kontroly,
  • mapovať a napomáhať pri optimalizácii procesov,
  • vyhodnocovať operačné riziká spoločnosti a predkladať návrhy na zníženie rizika,
  • podieľať sa na príprave posúdenia strategických rizík,
  • pripravovať kvartálne správy o stave rizika pre holding (vyhodnocovať operačné, strategické a novovzniknuté riziká),
  • zúčastňovať sa pri tvorbe rizikového apetítu, ORSA správ, plánu zachovania chodu spoločnosti,
  • participácia na procese Business Continuity Management.

Ak chceš spoznať akí sme, klikni tu.

Iné výhody:

  • práca v spoločnosti s otvorenou firemnou kultúrou a stabilným postavením na trhu
  • vysoký štandard systému vzdelávania
  • príspevok na regeneráciu
  • príspevok na dôchodok
  • špeciálne zdravotné benefity
  • zvýhodnené ceny viacerých poistných produktov Union poisťovne
  • dni voľna naviac (napr. pre tehotné zamestnankyne, osamelých rodičov, na preventívnu prehliadku, a ďalšie)
  • dovolenka naviac nad rámec zákonného nároku
  • Multisport karta
  • zľavy u tretích strán
  • zamestnanecké eventy

V prípade, že ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoje CV. Výberový proces začne telefonickým pre-screenom, vybraní kandidáti sa stretnú s HR a následne na osobnom pohovore so svojim buducim nadriadeným.

Pracovná pozícia sa obsadzuje ako zástup počas MD/RD.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vhodné pre absolventov: Nie

  • Vzdelanie v oblasti riadenia rizík, poisťovníctva alebo riadenia procesov.
  • Komunikačné schopnosti na vysokej úrovni.
  • Dobrá znalosť procesov v poisťovni, chápanie rizika a možností eliminácie rizika.
  • Schopnosť tvorby procesných diagramov a optimaliziácie procesov (LEAN, six sigma)
  • praktická skúsenosť v nasledovných oblastiach: interný audit, informačné technológie, legilatíva - ochrana osobných údajov, bezpečnostné štandardy
  • MS Office: pokročilý
  • AJ - pokročilý

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Union zdravotná poisťovňa, a. s. je prvou zahraničnou verejnou zdravotnou poisťovňou na Slovensku. Vznikla na základe rozhodnutia Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou SR zo dňa 13. 2. 2006, ktorý udelil spoločnosti Eureko B. V. licenciu na poskytovanie verejného zdravotného poistenia. Union zdravotná poisťovňa, a. s. je rovnako ako jej sesterská spoločnosť Union poisťovňa, a. s. členom silnej eúrópskej poisťovacej skupiny Eureko B.V. so sídlom v Holandsku. Eureko je lídrom na trhu zdravotného poistenia v Holandsku, Grécku a na ďalších rozvíjajúcich sa trhoch v strednej a vo východnej Európy.

Oblasť pôsobenia:

Povinné sociálne zabezpečenie

Adresa:

Union zdravotná poisťovňa a.s.
Karadžičova 10
Bratislava
Slovenská republika
www.union.sk

Kontaktné údaje:

Miroslava Šugová
Tel: +421 2 20815 114