Obrábač kovov (brúsič, frézar, sústružník)

10.01.2020 ZTS Sabinov, a. s.
Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Sabinov
Sabinov
Hollého 27
08330

Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Brusič, Frézár, sústružník, Obrábač kovov, Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,5 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- úkolová mzda od 3,50 - 4,42/ hod. v závislosti od prac. skúseností
- príplatok za viacstrojovú obsluhu 0,12-0,25 €/hod.
- príplatok za nadštandardné plnenie výkonových noriem
- osobné hodnotenie až do výšky 200 € mesačne
- komplexné odborné zaškolenie na pracovisku, pod vedením skúsených inštruktorov
- ďalšie motivačné finančné ohodnotenie
- príspevky na DDS
- sociálny program.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
3,50 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
12. 7. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
17. 1. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
- práca CNC kovoobrábacích strojoch (riadiaci systém Fanuc, Siemens, Heidenhein)
- zhotovovanie dielcov podľa technickej dokumentácie,
- zodpovednosť za kvalitu odvedenej práce,
- samostatnosť, spoľahlivosť.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 14:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • technická gramotnosť
  • manuálna zručnosť

Cudzie jazyky:
  • slovenský - elementárna: A1 a A2

Ďalšie požiadavky:

V prípade záujmu zašlite svoj životopis spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov poštou alebo na uvedenú e-mailovú adresu, prípadne nás navštívte osobne.

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

ZTS Sabinov, a. s.
Hollého 27
08330 Sabinov
Slovensko
Tel: +421514561221